درباره ما

ما نماینده تفکر منظم در زندگی روزمره خود هستیم. توانایی ما در راستای تفکر یک شخص معمار، مامور چاپ، نقاش یا تاجر، منجر به ابداع راهکارهایی می شود که برای شما بهترین خواهد بود.ما معتقد به استفاده بهینه از فناوری اطلاعات در سازماندهی اطلاعات درون سازمانی، منابع و زندگی مالی بلند مدّت شما و انتخاب بهترین روش برای معرفی شرکت و کالاهای شما برای کسب و کارهایتان هستیم.

شرکت داده پردازان سیمرغ در ایران با بیش از دو دهه تجربه و همکاری با ادارات و سازمانهای دولتی، شركتها، کارخانجات و مراكز توليدي و صنعتي و دست يابي به آخرين متدها و الگوهاي مارکتینگ در دنیای مجازی و صنعت تبلیغات دیجیتال هم اکنون آماده ارائه بهترین و جدیدترین خدمات به شما می باشد.

 

در ذهن ها رخنه کردیم

از آنجا که انسانهای باهوش به گونه ای چند بعدی فکر می کنند، از این رو بکارگیری فناوری اطلاعات در تخصص های مختلف نظیر تولید شبکه های پیشرفته رایانه ای، تبلیغات چند رسانه ای، طراحی و چاپ نشریات مصور و برگزاری نمایشگاه های بین المللی چشمگیر بعنوان ابزارهای پیشرفته و شناخته شده بازاریابی، در حقیقت روی آوری به نوعی آوانگاردیسم است که موسسات پیشرو با بهره گیری از این روش به سرعت از هزاران شرکتی که هنوز به سیستم های تبلیغاتی قدیمی دلبسته اند متمایز میگردند.

به عبارت دیگر، اینگونه تبلیغات، نوعی فن آوری مدرن و سطح بالائی است که در بطن خود توانائی هایی دارد که ناخودآگاه افکار مخاطبین را به حرکت در می آورد و آنها را قانع میکند.آنچه که قرار است به آنها ارائه شود را به صورتی دلنشین بپذیرند.این نوع تبلیغات مدرن هم وزن مناسبات اقتصادی قرن بیست و یکم طراحی میشوند و باعث میگردند صادرات، توسعه یافته و فروش داخلی نیز افزایش یابد و بطورکلی رونق اقتصادی در چرخه های تجارت داخلی و خارجی به وجود آید.

 

اهداف ما
> بهبود وضعیت تعاملی و تراکنشی شرکتها با مخاطبین
> اطلاع رسانی مناسب از طریق راه اندازی پایگاه های اطلاع رسانی با چهارچوب های استاندارد جهانی
> طراحی سامانه های فراگیر در اشاعه اطلاعات
> ایجاد بستری مناسب برای معرفی خدمات و محصولات
> ایمن سازی اطلاعات از طریق ارائه خدمات نرم افزاری امن و یکپارچه
> تسهیل مدیریت محتوی و بانک اطلاعاتی مرتبط با هر شرکت
> برپایی شرایط مناسب جهت مدیریت روان و غیر متمرکز